Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 109 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
 • Kulaklık Modelleri ve Fiyatları

  • Çevre birimleri içerisinde yer alan kulaklıklar, tıpkı hoparlörlerde olduğu gibi elektrik sinyallerini sese dönüştüren transdüserlerdir. Genel olarak geniş kullanım alanına sahip olan kulaklık modelleri tasarımları, teknik özellik ve donanımlarının yanı sıra kullanım şekillerine göre pek çok çeşitte üretilmiştir. Kulaklık modelleri temelde kablolu ve kablosuz kulaklıklar olmak üzere iki çeşittir. Bu kulaklık modelleri kendi içerisinde de kablolu ve kablosuz olmak üzere kafa üstü kulaklık, ense üstü kulaklık, kulak içi kulaklık, bluetooth kulaklı, mikrofonlu kulaklık, kulak üstü kulaklık, gamer kulaklık, bilgisayar kulaklığı, wireless kulaklık, telefon kulaklığı, sporcu kulaklığı gibi pek çok opsiyon ile kullanıcıya sunulmuştur. Kulaklıklar aracılığı ile kullanıcıya kaliteli ses iletimi sağlanır ve sesin dış ortama yayılımı engellenir. Aynı zamanda dışarıdaki ortamın gürültüsü de engellenerek kullanıcı kulaklık hoparlörlerinden iletilen sesi çok daha net ve anlaşılır şekilde duyabilir. Kullanım alanlarınıza ve amacınıza uygun kulaklık modellerini Elektromarketim.com ‘da bulabilirsiniz. Yüksek kaliteli Jabra kulaklıklara web sitemiz üzerinden erişebilir, en ucuz fiyat listelerimiz ile dilediğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.
 • Kulaklık Ne İşe Yarar?

  • Kulaklıklar, geniş kullanım alanlarına sahip olan ürünlerdir. Genel kullanım amacı, sesin dış ortama yayılmasını engellemek ve dışarıdan gelen gürültüyü azaltarak kulaklık hoparlörlerinden iletilen sesin kolay ve net bir şekilde duyulmasını sağlamaktır. Kulaklık kullanımı pek çok alanda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Kişisel kullanımlarınızın yanı sıra profesyonel iş hayatınızda da kullanabileceğiniz pek çok kulaklık modeli bulunmaktadır. Bu ürünlerin kullanımında gerekli ses ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Müzik dinlemek ya da gelen aramaları cevaplandırmak için kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz. Telefon, tablet, bilgisayar ve daha pek çok elektronik cihaz ile bağlantısını gerçekleştirerek kulaklık kullanımına başlayabilir konforlu kullanımlar sağlayabilirsiniz. Müzik dinlerken, video izlerken, oyun oynarken ve telefon görüşmelerinizi gerçekleştirirken kulaklık modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece seslerin dış ortama değil direkt olarak size aktarılır ve kulaklıklar yardımı ile dış ortamdaki gürültüyü azaltarak net ve temiz bir şekilde duyabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun şekilde tercih edeceğiniz kulaklık modelleri ile yüksek performanslı kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Kulaklık Modelleri Nelerdir?

  • Genel kullanım alanları oldukça geniş olan kulaklıklar, çevre birimleri içerisinde yer alır. Kullanım şekli, kullanım alanı ve sahip oldukları teknik özellikler bakımından pek çok kulaklık seçeneği bulunmaktadır. Bu ürünler kullanım şekilleri ve amaçlarına göre farklı tasarım ve özelliklere sahiptir. Kulaklıklar temel olarak kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşittir. Kablolu ve kablosuz kulaklıklar içerisinde mikrofonlu kulaklıklar, bluetoothlu kulaklıklar, kulak içi, kulak üstü, kafa üstü ve ense üstü kulaklık modelleri, wireless kulaklıklar, bilgisayar kulaklıkları, telefon kulaklıkları ve gamer kulaklıklar yer alır. Bunların yanı sıra çağrı merkezlerinde sıklıkla tercih edilen UC MS tek taraflı kablosuz kulaklık, QD NC çift taraflı kablolu kulaklık, QD NC tek taraflı kablolu kulaklık ve daha pek çok tek taraflı ve çift taraflı kulaklık modeli bulunmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirleyerek tüm bu modeller içerisinde kulaklık tercihi yapabilirsiniz.
 • En İyi Kulaklık Hangisidir?

  • Piyasada birçok marka tarafından üretilmiş olan farklı kullanım şekillerine ve teknik özelliklere sahip kulaklık modelleri bulunmaktadır. Bu ürünler arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınızı ve kullanım alanlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekir. Müzik dinlemek için kulaklık tercihi yapıyorsanız ses kalitesine odaklanarak yapacağınız tercih ile en iyi kulaklığa sahip olabilirsiniz. Ya da oyunlarda kullanım için bir kulaklık modeli arıyorsanız uzun süreli kullanımda sizi yormayacak, bas ve tiz sesleri net bir şekilde duyabileceğiniz mikrofonlu gamer kulaklık modelleri ile en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Kablolu ya da kablosuz kulaklık modellerinin özelliklerini karşılaştırarak kullanımlarınız için en uygun kulaklık modelini belirleyebilirsiniz. En iyi kulaklık modellerini Jabra markasında bulabilir, ihtiyaçlarınız dahilinde tek taraflı, çift taraflı, kablolu ya da kablosuz kulaklık modelleri içerisinden ihtiyaçlarınıza en çok karşılık gelen en iyi kulaklığa sahip olabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden en ucuz fiyatlarla kaliteli ve yüksek performanslı kulaklıkları güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.