Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • Monitör Özellikleri Nelerdir?

  • Teknolojinin ilerlemesi ile beraber elektronik ürünler sıklıkla karşımıza çıkan her alanda tercih ettiğimiz ürünler olmuştur. Monitörler de bu çeşitlerden biridir. Genel olarak görüntü ve ses yansıtan bu ürünler, bağlı olduğu mekanizmanın aktarımını sağlamaktadır. Hem uzaktan kumanda hem de dokunmatik modelleri olan bu ürünler çok fazla farklı alanda tercih edilen ürünlerdir. Harici bağlantılar aracılığıyla ekran üzerinden izleme imkânı tanımaktadır. Monitör çeşitleri kendi içerisinde farklı modellere ayrılmaktadır. Bu çeşitler güvenlik monitörü, bilgisayar monitörü, araç içi monitör, kamera monitörü gibi pek çok modelden oluşmaktadır. Monitör ürünlerinden en çok tercih edilen ürünlerden biride araç içi monitörlerdir. Bu ürünler double teyp olarak da bilinmektedir. Montaj işlemi oldukça kolay olan bu ürünler koltuk arkasında, radyo panelinde veya direk araba camı üzerine sabitlenmektedir.
 • Araç İçi Monitör Nedir?

  • Araç içi monitör çeşitleri genellikle uzun yol otobüs ve otomobillerinde tercih edilmektedir. Multimedya dosyalarının açılabilmesini sağlayan bu monitörler film, müzik ve daha pek çok görüntü aktarımını yapmaktadır. Bu aktarım dışında direkt monitör üzerinden veya kumanda yardımı ile kullanıcın kontrol edebilmesine olanak sağlamaktadır. Çeşitli oyunlar oynanmasına izin veren araç içi monitörler aynı zamanda televizyon yayın özelliği ile canlı olarak kanallara ulaşabilmesini sağlamaktadır. Bazı modellerinde kulaklık girişinin yanında aynı zamanda usb girişi sayesinde telefon gibi elektronik cihazların şarj olmasına izin vermektedir. Üzerinde bulunan tuşlar veya dokunmatik arayüzü sayesinde ekran ayarlarını ayarlanması yapılabilmektedir. Sürüş esnasında araç içi monitör sayesinde karmaşık aşamalar yerine daha pratik ilerlenmesini sağlanmaktadır. Böylece kullanıcı sürüş esnasında dikkat dağılması ve kontrol kaybetmesi yaşamamaktadır.
 • Araç İçi Monitörler Nerede Kullanılır?

  • Araç içi monitörler çok fazla kullanım alanına sahiptir. Genellikle otobüs, otomobil, taksi, metro, tramvay, uçak ve daha pek çok araç içerisinde tercih edilen bu ürünlerin bazı modelleri banka, sürücü kursları, kamu daireleri gibi alanlarda bilgilendirme paneli olarak da tercih edilmektedir.
  • Tüm monitör çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Powermaster ve daha pek çok markanın ürünleri arasından ihtiyacınız olan ürünlere en uygun monitör fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için üye olmayı, ayı zamanda her gün yenilenen ürünlerimizden ve indirimlerden haberdar olmak için mutlaka bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.