Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
 • Oyuncu Klavyeleri Nelerdir?

  • Oyun ekipmanları içerisinde en çok kullanılan ve tercih edilen bir üründür. Oyuncu klavyeleri, oyun esnasında kontrollerin ve hakimiyetin sağlanmasını hedeflemektedir. Diğer klavyelere göre farklı tasarım ve özelliklere sahip olan oyuncu klavyeleri belli özelliklere sahiptirler. Bu özelliklerden biri genelde kullanılan ve temel hareketleri sağlayan W, A, S, D tuşların farklı renk ve boyutlarda olmasıdır. Oyuncu klavyesi için RGB led desteği olan modelleri de mevcuttur. Bu ışıklar değiştirilebilir ve kapatılabilir seçeneklerine sahiptirler. Karanlıkta bile oyun esnasında sahip oldukları ışık sistemi ile oyuncuların devam edebilmesini sağlayan bir ürün çeşididir. Ayrıca uyumlu modeller tercih edildiğinde ek özellik olarak ekran mevcuttur ve bu ekran yardımı ile can ve sağlık parametrelerinin kontrolünü sağlama imkânı sunmaktadır. Oyun esnasında el koordinasyonunu destekleyecek tasarımlara sahip olan oyuncu klavyeleri hem kablolu oyuncu klavyesi hem de kablosuz oyuncu klavyesi seneklerine sahiptir. Kullanıcılar genelde kablolu modeli tercih etmektedir ve kablosuz oyuncu klavyelerine göre bağlantı ve aktarım aşamasında daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Oyuncu klavyesi kablosuz ise için pil ve bağlantı konusu bazı kullanıcılar için yetersiz kalmaktadır fakat günümüzde son teknoloji ile üretilen bu ürünler için iyileştirici pek çok düzenleme yapılmıştır. Bu sayede daha uzun süreli kulanım ve deneyimi hedeflemektedirler.
  • Oyuncu klavyeleri kendi içerisinde birden fazla model grubuna sahiptir. Genelde karşımıza ışıklı oyuncu klavyesi, küçük oyuncu klavyesi, mekanik oyuncu klavyesi, rgb oyuncu klavyesi ve oyuncu klavyesi mouse set olarak çıkmaktadır. Oyuncu klavyesi ve mouse set modelinde birbiri ile uyumlu hem mouse hem de klavye mevcuttur. Bir diğer konu ise oyuncu klavyelerinin normal klavyelere göre tercih edilmesindeki en büyük sebep mekanik bir sisteme sahip olmalıdır. Bu özelliğe sahip olan ürünler mekanik oyuncu klavyesi olarak karşımıza çıkmaktadır.
  • Mekanik Oyuncu Klavye Modelleri

  • Mekanik klavyeler tepki sürelerinin daha kısa sürede olması ile bilinen bir oyuncu ekipmanı çeşididir. Oyuncuya ekstra bir avantaj sağlayan bu düşük tepkime hızı sayesinde oyun esnasında kaliteli ve verimli bir deneyim sunmaktadır. Bu düşük tepkime hızının temel nedeni tuş takımı altında bulunan anahtar sistemidir. Daktilo sesini andıran mekanik klavyeler oyun esnasında tepkime yaratan sesi ile kullanıcın kaliteli bir oyun geçirmesin sağlar. Mekanik klavyeler profesyonel oyuncular tarafından sıklıkla önerilmektedir ve oyuncu klavyesi mekanik ise daha koordine bir oyun deneyimi yaşadıklarını belirtmektedirler. Günümüzde oyuncu klavyesi önerisi olarak tavsiye edilen mekanik klavyeler sadece oyuncular için değil normal kullanıcılar içerisinde de tutulan bir seçenek haline gelmiştir.
 • Oyuncu Klavyesi Nasıl Seçilir?

  • Oyuncu klavyesi seçimi yapılırken mutlaka dikkat edilmesi gerekilen özellikler vardır. Kullanıcı oyuncu klavyesi önerileri içerisinde kendi için en uygun olan modeli seçmelidir. Uygun fiyatlı oyuncu klavyesi tercih etmek için özelliklerine bakmadan alınan kararlar kısa vadeli ve kullanışsız bir deneyim sunabilir. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak için ucuz oyuncu klavyesi modelleri yerine daha kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Alacağı ürünlerde tamamen beraberinde kullanacağı ürün modeline uyumlu bir klavye tercih edilmelidir. Daha sonrasında kullanıcı bağlantı şekline karar vermeli ve kablosuz oyuncu klavyesi ya da kablolu oyuncu klavyesi tercih etmelidir. İhtiyaç duyduğu özellikler ile el koordinasyonuna uygun bir model tercih etmek her zaman daha doğru bir yol olacaktır.
 • Mini Oyuncu Klavyesi Kullanışlı mı?

  • Mini oyuncu klavyesi kablolu ve kablosuz olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Minimal bir boyuta sahip olan bu klavyeler kolay taşıma rahatlığı sunar ve ergonomik bir yapıya sahiptirler. Kullanım alanına göre farklılık gösteren mini klavyeler içerisinde oyuncular için özel olarak tasarlanmış mini oyuncu klavyeleri mevcuttur. Mini oyuncu klavyelerinde oyun esnasında kullanılan temel tuş takımları mevcuttur ve kullanıcın kolaylıkla kullanılabileceği bir şekilde tasarlanmışlardır. Bunun dışında led destekleri ile oyuna uyum sağlayan bir aydınlatma sistemleri mevcuttur. Tamamen fiyat performans oyuncu klavyesi modeli olan en ucuz oyuncu klavyesi çeşitlerinden biridir. Oyun esnasında oyuncunun konsantrasyonunu destekleyen ve gerçekçi bir deneyim hissetmesini saplayan ışık özelliği mevcuttur. Oyuncular için hızlı ve pratik bir deneyimi hedefleyen mini oyuncu klavyesi kullanışlı ve kaliteli bir ürün çeşididir. Profesyonel oyuncular tarafında genelde tercih edilen Everest markasının mini oyuncu klavyesi modeli diğer platformlarda da karşımıza çıkmaktadır.
  • Everest RGB Ledli Mini Oyuncu Klavyesi

  • Oyuncular için tasarlanmış özel tuş takımı ve led desteği ile oyun esnasında eşsiz bir deneyim sağlayan ve kablolu bağlantısı ile oyun esnasında duraksama ve problem yaşamayan bir üründür. Kaliteli yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanımı hedefleyen Everest markasının mini oyuncu klavyesi video oyunu severler arasında sıklıkla oyuncu klavyesi öneri listelerinde geçmekte olan bir üründür.
 • En İyi Oyuncu Klavyesi Hangisidir?

  • En iyi oyuncu klavyesi için tek bir tavsiyede bulunmak doğru bir yol olmayacağından birbirinden kaliteli ve eşsiz tasarımları ile dikkat çeken A4 TECH, Bloody, Dexim, Everest, Hello, Hytech, Logitech, Rampage ve Valx markalarının oyuncu klavyesi çeşitleri için elektromarketim.com ’a gelerek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun oyuncu klavyesi fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.