Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
 • Oyuncu Mouseları Nelerdir?

  • Oyuncu ekipmanları oyun tutkunları için önemli bir konudur. Oyuncu Mouseları bu tutkunun en önemli parçalarından biridir. El koordinasyonu oyun esnasında büyük bir yer taşımaktadır. Oyun ve oyuncular için özel üretilmiş Mouselar tamamen özel olarak üretilmişlerdir. Sahip oldukları ekstra tuş takımları sayesinde mouse üzerinden daha kolay halledilmesi gereken işlemleri yerine getirilmesini sağlar. El büyüklüğü ve kontrol sistemi uyumlu olmalıdır. Oyuncu mouselarının hassasiyeti önemli bir yer taşımaktadır ve DPI, makro, tuş çeşitliliği ve tasarım gibi pek çok özellikleri mevcuttur. Bazı modellerin özel olarak üretilmiş oyuncu mouse pad modelleri mevcuttur.
  • Tüm bu özellikler oyuncu mouselarını normal mouselardan ayıran spesifik donanımlar sayesinde meydana gelmiştir. Bazı oyuncu mouse inceleme çalışmalarında sessiz oyuncu mouse çeşitlerinin de sıklıkla tercih edildiği görülmüştür. Ayrıca hem sağ elini kullanan hem de sol elini kullanan oyuncular için tasarım olarak iki el ile de kullanılabilir tasarımları mevcuttur. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşit oyuncu mouse modeli vardır.
  • Kablosuz Oyuncu Mouseları

  • Kablosuz mouse çeşitleri gün geçtikçe yeni modeller ile karşımıza gelmektedir. Pil ömrü ve şarj edilebilir olması yüzünden oyuncu mouse kablosuz modelleri oyuncular tarafından çok tercih edilmese de bunu sorun etmeyen kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görmektedirler. Bazı kablosuz oyuncu mouse modelleri son teknoloji ile üretilmiş olmasından kaynaklı uzun süreli pil ömrü sağlamaktadır. Kablosuz oyuncu mouse önerisi için en çok tercih edilen bluetooth oyuncu mouse modelleri önerilmektedir. Bu özellikte oyun esnasında problem yaşamdan ilerlenmesini hedefler. Önemli olan fiyat performans oyuncu mouse beklentilerinin modelini belirlemekte önemli bir konudur.
  • Kablolu Oyuncu Mouseları

  • Oyuncular için her bir saniye önemlidir ve bir farenin hızlı olması ve yönergelerin en hızlı şekilde iletilmesi oldukça önemlidir. Kablolu oyuncu Mouseları verilen komutu en hızlı şekilde iletir ve bilgisayarlar ile uyumludur. Oyuncu mouse klavye set çeşitlerinde en çok tercih edilen modellerden biridir. Kablosuz mouselar pil ve şarj ömrü kısa oldukları için oyunculardan çok fazla ilgi görmezler ve kablolu oyuncu mouseları daha çok tercih edilen modellerdir.
 • Oyuncu Mouseları Nasıl Seçilir?

  • Oyuncu mouseları arasında bir modele karar verilirken önemli olan özellikler mevcuttur. İlk önemli olan hassasiyet ve hız konusudur. Bir oyuncu mouse modelinde olması gereken DPI hızı 3600 ile 5000 arasındadır. Normal modellerde DPI 1200’e kadar sınırlıdır ve oyuncu mouseları bu sınırın çok üstündedir. Profesyonel oyuncuların oyuncu mouse önerileri arasında en önemli husus hız ve hassasiyet olmuştur.
 • En İyi Oyuncu Mouse Hangisidir?

  • En iyi oyuncu mouse önerisi için tek bir örnek vermek çok sağlıklı bir yönlendirme olmayacaktır. Kullanıcılar tarafından tercih edilen uygun fiyatlı oyuncu mouse modelleri için isminden sıklıkla söz ettiren birden fazla marka mevcuttur. Bu markalar Bloody, HP ve Hello markalarıdır ve karşımıza sık sık çıkmaktadırlar. Tüm oyuncu mouse çeşitleri için elektromarketim.com’a gelebilir en ucuz oyuncu mouse fiyatları ile ihtiyacınız olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Kampanyalar ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.