Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
 • Oyuncu Setleri Nelerdir?

  • Oyuncu ekipmanları içerisinde birden çok ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlerin birleşmesinden oluşan oyuncu setleri de mevcuttur. Oyuncular için özel olarak tasarlanmış ve çeşitli özellikleri ile oyun esnasında yardımcı olan gaming oyuncu seti modelleri benzersiz tasarımları ve son teknoloji yapıları ile dikkat çeken ürünlerden oluşmaktadır. Genelde oyuncu setleri oyuncu klavyeleri ve oyuncu Mouselarının birleşmesinden oluşmaktadır. Oyuncuya oyun içinde üst düzeyde bir deneyim elde etmesini sağlayan hızlı ve aktif oyuncu Mouseları ve oyuncu klavyeleri ön plana çıkmaktadır. Bunların dışında oyun adaptesini hedefleyen ses izolasyonu ile dışardan gelen sesleri en aza indiren oyuncu kulaklıkları bazı oyuncu seti modellerinde bulunmaktadır. Tüm bu ekipmanların birleşmesi ile bir araya gelen oyuncu pc seti modelleri kullanıcılar tarafından takım oldukları için sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Oyuncu Klavyeleri

  • Oyuncu klavyeleri eşsiz tasarımları ve sahip oldukları özellikler ile oyunlar için özel olarak üretilmiş modellerdir. Kablolu ve kablosuz modelleri olan oyuncu klavyeleri genel olarak kablolu olarak tercih edilmektedir ve mekanik oyuncu klavyeleri de bu tercihler arasındadır. Sahip oldukları yapıları ve karşı tarafa geçirdikleri hissin yanı sıra daha hızlı ve atik bir bağlantı sistemine sahiptir. Bu sayede oyun esnasında hızlı bir ilerleme kaydedilmesine ve oyun deneyimlerini en etkili hale getirmektedir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve kişiselleştirilmiş tuş takımları ile oyun esnasında başarı sayısını ikiye katlayarak kullanıcı memnuniyeti en iyi karşılayan ürünlerden biridir.
  • Oyuncu Mouseları

  • Oyuncu mouseları için kablolu ve kablosuz modelleri mevcuttur. Fakat kablolu Mouselar daha çok tercih edilmektedir. Farklı led desteği ile ışıklı oyuncu Mouseları mevcuttur ve oyun esnasında diğer oyuncu ekipmanlarının ledli yapıları ile birleşerek oyuncuya farklı bir atmosfer zemini hazırlamaktadır. Koordinasyon ve hassasiyetin ön planda olduğu oyuncu Mouseları mousepadler ile beraber kullanılmakta ve hızlı hareketleri daha kolay algılayabilmektedir. Üzerinde bulunan tuş takımları sayesinde de oyuncuya patik çözümler sunmaktadır.
 • Oyuncu Setleri Nasıl Seçilir?

  • Oyuncu seti pc kullanıcıları tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu tercihlere karar verirken mutlaka beraberinde kullanılacak ürünlerin uyumluluğuna bakılmalıdır. Son teknoloji ile üretilen oyun esnasında yardımcı olabilecek tuş takımları ve yapıları ile tamamen oyun için tasarlanmış olan bu oyuncu setleri farklı model ve ürünlerden oluşmaktadır. Oyuncu ekipman seti bazı modelleri sadece kablosuz oyuncu seti, kablolu oyuncu mouse seti, oyuncu mouse kulaklık seti ve oyuncu mouse ve klavye seti olarak çeşitlendirilmiştir. Maksimum bir performans elde etmek için her ürün grubunun özelliklerine bakılmalı ve bilgisayar oyunları esnasında kullanıcın tercih edeceği tuş takımı ve gerekli işlevlere uygun olup olmadığı karar verilerek bir tercih yapılmalıdır. Tüm bu özelliklere dikkat edilmeli ve dayanıklı yapıya sahip olan oyuncu setleri tercih edilmelidir.
 • En İyi Oyuncu Seti Hangisidir?

  • En iyi oyuncu klavye mouse seti için tek bir yönlendirme yapmak doğru bir yol olmayacaktır. Tamamen kullanıcın kişiselleştirilmiş özellik tercihlerine ve uyumlu cihaz durumuna göre bir tercih yapması daha doğru bir karardır. Fakat profesyonel oyuncular tarafından büyük bir ilgi gören ve en iyi oyuncu seti listelerinde en başta gelen bazı markalar Everest, Hello, Hytech ve Rampage olarak bilinmektedir.
  • Tüm oyuncu setleri çeşitleri için elektromarketim.com’a gelebilir ve kaliteli ürünlerimiz içerisinden ihtiyacınız olan ürünlere en uygun oyuncu seti fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Kaçırılmayacak fırsatlar ve kampanyalar için mutlaka üye olmayı, gelişmelerden haberdar olmak için bildirimlerinizi açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.