Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
 • PSU Çeşitleri ve Fiyatları

  • Genel olarak bilgisayar bileşenleri arasında yer alan ürünlerdir. Bu ürünler kaliteli kullanımları ile birçok alan içerisinde de kullanılabilmektedirler. Kullanımları bakımından bilgisayarla ek güç sağlanmaktadırlar. Elektronik cihazlar için önemi oldukça büyüktür. Birçok alan içerisinde kullanımlarını görebileceğiniz power subbly çeşitleri güç kaynakları olan bilinen bilgisayar bileşenleridir. Özellikle bilgisayarlar için sıkça kullanılan güç kaynağı sistemlerinden biridir. Günümüzde birçok cihaz içerisinde power supply yani PSU ürünleri kullanılmaktadır. Elektronik cihazlardan biri olmaları ile birçok yere de karşımıza çıkmaktadırlar. Genel olarak kaliteli ürün yapıları sayesinde kullanıcılara da rahatlık sunmaktadırlar. Bilgisayarlar için kullanılan güç kaynaklarına PSU adı verilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz PSU fiyatları ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performansları bulunabilmesi için oldukça kullanışlı ürün modellerine ihtiyaçları vardır. Farklı tasarımları ile kullanıcılar için birçok alan içerisinde bu ürünleri tercih edebilirsiniz. PSU çeşitleri sizler için en iyi güç kaynağı olacak birçok alan içerisinde de kullanımlarını sağlayabileceksiniz.
 • Power Supply (PSU) Ne İşe Yarar?

  • Bilgisayarlar içerisinde giriş ve çıkış olarak kabloların bulunduğu power supply ile soğutmayı da sağlana fanlar bulunmaktadır. Bu kaynakların en büyük özelliği ise anakart üzerinden tek bir 20 pin konnektör ile elektriksel olarak güç ihtiyaçlarını sağlayabilmektedirler. Bu özellik ile yanında kaynağını kullanmış olduğunuz bilgisayar için de yazılım yolu ile kapatılabilmesini sağlarlar. Güç kayakları RAM ve işlemcinin bulunduğu yuva içerisine yakın bir konuma sahiptir. Bunun nedeni de sıcak hava emildikten sonra dışarı çıkması için RAM ile işlemcinin soğutulmasına yardımcı olmaktadır. Genel olarak seri bir güç anahtarı ile açılıp kapatılması sayesinde kullanış sunarlar. Güç kaynakları genel olarak elektrik kopmaları gibi durumlarda kullanılmak üzere üretilmişlerdir. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyat seçenekleri ile bu ürünlere ulaşabilirsiniz. En uygun power supply fiyatları ile de satın alabilirsiniz. Kaliteli ve yüksek performanslı çalışma olanakları ile birçok bilgisayar bileşenini kullanabilişiniz.
 • PSU Nasıl Çalışır?

  • Piyasa içerisinde farklı markaların üretimleri olan birçok çeşit bulunmaktadır. Kaliteli ürün seçenekleri ile birçok alan içerisinde karşımıza çıkan bu ürünleri bilgisayar bileşeni olarak tercih edebilirsiniz. PSU çalışma şekilleri bakımından tek başlarına çalıştırma işlemleri oldukça zordur. Güç kaynakları normalde tek başlarına çalışabilen ürünler değildir. Anakart üzerinden aldığı çalışma sinyalleri sayesinde çalışmaya başlamaktadırlar. Yani bu sebeple bilgisayarın güç düğmesi ile anakart arasında ağlantı kurmanıza gerek kalmaz. PSU günümüzde tedavüle sokulması ile bilgisayarların içerisinde de güç düğmeleri ile kullanılır. Kaliteli power supply çeşitleri oldukça yüksek performans sunan ürünler olup, birçok alan içerisinde de tercih edilirler. Kullanım alanları bakımından kullanıcılara rahatlık sunan bu ürünlere, elektromarketim.com üzerinden en ucuz psu fiyatları ile ulaşarak satın alabilirsiniz.
 • En İyi PSU Hangisidir?

  • Kullanım alanları bakımından birçok alan içerisinde tercih edilen ürünlerdir. Kaliteli yapıları ile kullanıcılara en iyi seçenekleri sunarlar. Genel olarak güç ve özellikleri bakımından birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Bu sebeple de birçok alan içerisinde kullanımlarını görebilirsiniz. En iyi psu seçenekleri ve en uygun fiyatları elektromarketim.com üzerinden güvenli ödeme yöntemlerimizden de yararlanarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı teslimat yollarımız ile de sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.