Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Sintine Pompası Çeşitleri ve Fiyatları

  • Kelime anlamı olarak sintine kelimesi bir teknenin su hattı altında bulunan iç kısmına verilen bir isimdir. Gemi içerisinde sızan sular için üretilmiş olan bir pompa çeşitleri arasında yer alır. Akan yağların depolandığı alanlarda da kullanımları sağlanabilmektedir. Tüm pis giderleri ve sızıntıları sintine pompası ile tanka toplamaktadır. Toplanan bu giderler daha sonra bu işi yapan insanlar tarafından şileplere boşaltılmaktadır. Elektromarketim.com üzerinden tüm bu sintine pompası çeşitlerine bakabilir, en ucuz fiyatlar ile de satın alabilirsiniz. En ucuz sintine pompası fiyatları ile güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile sahip olabilirsiniz.
 • Sintine Pompası Nedir?

  • Gemi, yat ve balıkçı teknesi gibi alanlarda kullanılmak için üretilmiş olan bir üründür. Bunlar içerisinde sızıntı su ve yağların tahliye edilmesi için kullanılmaktadır. Hem günlük olarak hem de acil durumlar için bulunması gerekmektedir. Su sıkıntısını gidererek doğru bir çalışma tekniği sunmaktadır. Gemilerin içerisinden bulunan sintine pompaları genel olarak pistonlu pompa veya santrifüj tipi pompalardır. Elektromarketim.com üzerinden tüm sintine pompa çeşitlerini görebilirsiniz.
 • Sintine Pompası Nasıl Çalışır?

  • Çalışma prensibi olarak tekne içerisinde giren su sintine pompa sayesinde tahliye edilmektedir. Bu sebeple teknede en az iki adet sintine pompası bulunması oldukça yararlıdır. Otomatik sintine pompası, tekne su pompası, sintine dalgıç pompa olarak da bulabilirsiniz. Sıvı pompa içerisine girerek çarkın merkezine iner. İnince sıvı dışarı akar ve pervanenin kanatlarının arasına girmektedir. Pervane sürekli dönerek sıvının hızı arttırmaktadır. Bu şekilde tahliye işlemleri sağlanmaktadır.
 • Sintine Boşaltma Kuralları Nelerdir?

  • Resmi olarak sintine boşaltılması gereken bir alandır. Gemiler içerisinde bulunan sintine alanlarının kontrolleri yapılmaktadır. Boşaltılmadığı takdirde para cezası kesilmektedir. Bu sebeple kurallara uymak gerekmektedir. Aynı zamanda deniz kirliliğine de neden oldukları için en çok dikkat edilmesi gereken kuraldır. Gemilerden kaynakların toplandığı atık kabul tesisi ya da atık alma gemilerine verilerek depolanması gerekmektedir. Sintine pompası da bu işlemleri yapabilmeniz için kullanılması gereken en önemli kısımdır. Bu yönetmelik kapsamında dikkat edilerek hem deniz kirliliğine neden olmuyor hem de yasadışı bir işlem de yapmıyorsunuz.
 • En İyi Sintine Pompası Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından birçok sintine pompası modeli bulunmaktadır. En iyi sintine pompası budur demek çok doğru olmayacaktır. Kullanım alanlarına göre değişim gösteren bu ürünleri genel olarak teknik özelliklerine göre seçmek gerekmektedir. Kullanımı zorunlu olan sintine pompası modellerine elektromarketim.com üzerinden inceleyebilir, en uygun fiyat listeleri ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile satın alarak, yüksek performanslı bir kullanımın tadını çıkarın.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.