Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
 • Telefon Çeşitleri ve Fiyatları

  • Telefonlar haberleşmede kullanılan iletişim araçlarından biridir. Oldukça kullanışlı ürünler olup, her alanda kullanımı tercih edilmektedir. Çeşitli markaların üretmiş olduğu, çok sayıda telefon modeli bulunmaktadır. Telefon çeşitleri arasında masaüstü kablolu ve duvar tipi kablolu telefonlar, dect telsiz telefonlar, kablosuz telefonlar ve çeşitli modellerde IP telefonlar farklı renk seçenekleri ve teknik özellikler ile kullanıcıya sunulmuştur. Evlerde, ofislerde ve istenilen her alanda kullanım sağlanmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile beraber üretilmiş olan IP telefon modelleri özellikle kurumsal alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Günümüzde yalnızca arama yapmak için değil, pek çok farklı işlemi gerçekleştirebilmek için telefonları kullanabilirsiniz. Elektromarketim.com ‘u tıklayarak pek çok telefon çeşidini inceleyebilir, dilediğiniz ürünleri en uygun fiyat listelerimizden faydalanarak satın alabilirsiniz.
 • Telefon Modelleri Nelerdir?

  • Telefonlar, genel kullanımları bakımından pek çok alanda tercih edilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber yapılan çağrıların yanı sıra pek çok fonksiyona da sahiptirler. Telefon modelleri tasarımları, kullanım alanları ve sahip oldukları özellikleri bakımından farklı modellerde üretilmişlerdir. Pek çok renk seçeneği ile dilediğiniz renk ve modeldeki telefonu tercih edebilirsiniz. Kablolu telefonlar, telsiz telefonlar ve IP telefonlar olmak üzere telefon modelleri bulunmaktadır. Kablolu telefon modellerinin arasında masaüstü kablolu ve duvar tipi kablolu telefonlar yer alır. Telsiz telefon modelleri dect telsiz telefonlar ve kablosuz telefonlar olarak bilinmektedir. IP telefon modelleri ise en son teknoloji ile tasarlanmış olan telefonlardır. SIP ya da internet telefonu olarak da bilinen IP telefonlar kurumsal alanlarda en sık tercih edilen telefon modellerindendir. İhtiyaç duyduğunuz akıllı ev ve iş telefonu modellerine Elektromarketim.com üzerinden ulaşabilirsiniz.
 • Telefon Modelleri Nasıl Kullanılır?

  • Telefonlar, pek çok çeşidi ile kullanıcılara rahat ve kolay kullanım olanağı sunmaktadır. Çeşitli tasarım ve özelliklerde üretilmiş olan bu ürünler ile haberleşmek oldukça rahattır. Tercihe göre masaüstü ya da duvara monte edilerek kullanım sağlanabilmektedir. Ev telefonları, iş telefonları, otel telefonları gibi daha birçok kullanım alanına sahiptirler. IP telefonlar ile görüntülü konuşmalar yapabilir, dokunmatik ekranları ile dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ses seviye ayarlarını ekran üzerinden gerçekleştirebilir, melodi seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ekran ışığı ve renk kontrastını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça rahat olan yeni nesil telefonları ister evlerinizde ister kurumsal alanlarda çoklu bağlantılar ile kullanabilirsiniz.
 • En İyi Telefon Modelleri Hangileridir?

  • Geniş kullanım alanına sahip olan telefonlar arasından seçim yaparken kullanıcı beklenti ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanımları ve özellikleri birbirinden farklı olan pek çok yüksek kaliteli telefon modeli mevcuttur. Eğer kurumsal hayatta kullanacağınız internet telefonuna ihtiyaç duyuyorsanız Fanvil IP görüntülü telefonlar tam size göre. Telefon görüşmeleri esnasında yerinize bağlı kalmaktan hoşlanmıyorsanız, kablo kısıtlamasına takılmadan kullanabileceğiniz Multitek kablosuz dect telsiz telefonları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Jabra kablosuz telefonlarla da yüksek verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Standart kullanımlar için bir telefon ihtiyacınız varsa Multitek arayan numarayı gösteren kablolu telefonları tercih edebilirsiniz. Çeşitli özellikleri ile kullanıcı beğenisini kazanmış olan bu ürünler ile uzun ömürlü kullanımlar sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemiz üzerinden pek çok modelde ve özellikte üretilmiş olan telefon modellerini inceleyebilir, güvenli ödeme ve hızlı teslimat güvencesiyle dilediğiniz ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.