Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
 • Web Kamera Nedir?

  • Teknolojinin gelişmesi ile beraber insanların günlük hayatlarında da beklenti ce ihtiyaçlarında değişiklikler meydana geliyor. Bilgisayar ve elektronik aletlerin kullanılması pek çok alanda artık daha da yoğunlaşmıştır. Web Kameralar ilk çıktığı zamanlarda daha çok kullanıldığı düşünülmektedir fakat hala çok fazla tercih edilen bir ürün çeşididir. Yapı olarak sadece form değişikliği yaşayan web kameralar bilgisayar ile doğrudan veya dolaylı yoldan bağlantı kurarak kullanılan bir görüntü aygıtıdır. Bazı laptop modellerinde direkt üzerinde bulunan web kameralar görüntülü ve sesli kullanımı hedefleyen bir elektronik cihazdır.
 • Web Kamera Nasıl Çalışır?

  • Web kamera etkinleştirme işlemi bilgisayar işletim mekanizmasında kurulan sürücü yazılımı sayesinde bilgisayar ile bağlantı kurabilir hale gelerek kurulum sürecinden kısa bir süre sonra etki bir kullanım imkânı sağlamaktadır. Web kameralar dijital kayıt aletleri ve kameralar gibi kayıt belleğine sahip değildir. Bu yüzden web kamera ile elde edilen görüntü ve kayıtların direkt kullanılması veya bilgisayar yardımı ile diske depolanması gerekmektedir. Web kameralar sayesinde internet üzerinden anlık görüntülü görüşmeler yapabilir veya toplu konferans gerçekleştirme imkanına sahip olunabilir. Bazı web kamerası ürünleri içerisinde bulunan mikrofon desteği sayesinde harici bir mikrofon bağlantısına gerek kalmadan sesli ve görüntülü bağlantı gerçekleştirilmektedir. Genellikle USB girişi olan web kameralar direkt bilgisayar ile bağlantı kurulurken kablo bağlantısı olan web kamera çeşitleri de mevcuttur. İnternet hızı ve web ürün kalitesine bağlı olarak hd web kamera bağlantısı sağlanarak görüntü kalitesinde donma ve kayma yaşamdan iletişim kurulabilmektedir. Genel olarak masaüstü bilgisayar, laptop ve bazı uyumlu tablet modelleri ile bağlantı kurularak görüntülü iletişim kurulmasını sağlayan web kameralar iletişim konusunda teknolojini en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.
 • Web Kameralar Nerede Kullanılır?

  • Web kameralar ile iletişim kurmak istediğiniz zamanlarda uyumlu olan her türlü cihaz ile bağlantı kurulabilmektedir. Dolaylı yoldan bağlantı kurabilen ve direkt bağlantı sağlanabilen modelleri mevcuttur. Kullanım alanları olarak laptop, masaüstü bilgisayar, notebook, uyumlu tablet ve kayıt cihazları ile kullanılabilir. Karşı taraf ile iletişim kurmanızı sağlayan web kameralar, toplantı, canlı yayın, video yayını, sunum, web kamera kontrol desteği ile güvenlik gözetimi, konferans ve görüntülü konuşma işlemleri için kullanılmaktadır.
 • En İyi Web Kamera Hangisidir?

  • En iyi web kamera örneğini tek bir ürün için yapmak çok doğru bir yol olmayacaktır. Önemli olan ihtiyaç durumuna göre tercih edilmektedir. Yapılan tercih aşamasında mutlaka web kamera ürünü ile beraberinde kullanılacak aygıt ile olan uyumuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm web kamera çeşitleri için elektromarketim.com’u ziyaret edebilir, Hello, Powermaster markalarının kaliteli ürünleri içerisinde ihtiyacınız olan ürünlere en uygun web kamera fiyatları ile sahip olabilirsiniz.
//Sepete Ekle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.