Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
 • Oyuncu Kulaklığı Modelleri Nelerdir?

  • Oyuncu kulaklıkları bilgisayar ve konsol oyun oynayan kullanıcılar tarafından tercih edilen oyuncu ekipmanları içerisinde bulunan bir ürün çeşididir. Oyuncu kulaklıkları sahip olduğu mikrofon ve teknik özellikler sayesinde oyuncular için büyük bir önem taşır. Normal kulaklıklara göre çok farklı bir kategoride değerlendirilen oyuncu kulaklığı, son teknoloji tasarımları ve sahip oldukları RGB ışıkları ile oyuncuların hem göz zevkini hem de ihtiyaçlarını karşılayan bir oyuncu ekipmanıdır. Oyuncu kulaklıkları oyun esnasında kullanıcıları en rahat ve konforlu hissetmesi için tasarlanmıştır ve diğer kulaklılara göre farklı tasarımlara sahiptirler. Kulak içi malzemesi olarak terletmeyen malzemelerden üretilmişlerdir. Bunun dışında kulak üstü tasarımları ile oyun esnasında düşme yapmazlar ve ağırlık olarak hafif yapıları ile uzun süreli oyunlar esnasında rahatsızlık vermezler. Oyun içerisindeki iletişimi sağlayan mikrofona sahiptir ve oyun esnasında gürültü önleyici ve ses yalıtımı gibi sahip olduğu teknik özellikleri ile oyuncular tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Oyuncu kulaklıkları iki farklı model altında toplanmıştır. Bunlar kablolu oyuncu kulaklıkları ve kablosuz oyuncu kulaklıkları ismi ile karşımıza çıkmaktadır. Genel olarak iki farklı modeli olan oyuncu kulaklıklarının bilinen bir diğer adı da kulak üstü oyuncu kulaklığı olarak bilinmektedir.
  • Kablolu Oyuncu Kulaklıkları

  • Kablolu oyuncu kulaklıkları, oyun esnasında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen oyuncu kulaklığı modellerinden biridir. Bunun sebebi ise oyun esnasında kontrol sisteminin her an ulaşabilecek yakınlıkta olmasıdır. Ses kısma ve yükseltme işlemi için direk kulaklık üstünden değişiklik yapılmasına izin verir. Bir diğer önemli konu ise bilgisayar veya konsol ile bağlantısını kablo ile yaptığı için bağlantı ve gecikme problemi yaşamadan oyuna devam edilmesin hedeflemektedir. Kaliteli ve üstün teknoloji ile üretilen oyuncu kulaklığı kablolu yapısı ile kullanıcıya güven veren ve uzun vadeli oyunların oynanmasına izin veren ürünlerdir. Kablolu oyuncu kulaklığı oyuncular tarafından tercih edilen ve oyuncu kulaklığı tavsiyeleri içerisinde ilk sıralarda yer alan modellerden biridir. Profesyonel oyuncuların ve kullanıcıların oyuncu kulaklığı önerileri için tercih ettiği markaların içerisinde Logitech, Magicvoice ve Snopy markaları bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli ürünleri ve uygun fiyatlı oyuncu kulaklığı seçenekleri sayesinde bütün beğenileri üzerlerine toplamaktadırlar.
  • Kablosuz Oyuncu Kulaklıkları

  • Kablosuz oyuncu kulaklıkları, oyuncuların rahat hareket edebilmesini kablodan kaynaklı hareket kısıtlamasını ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. Kablo temassızlığı, kablo kopması veya hareket engeli gibi sorunların önüne geçerek oyun esnasında oyuncuya keyifli ve konforlu bir deneyim olanağı sağlar. Kablosuz oldukları için genelde bluetooth ile bağlantı sağlamaktadır. Fakat bazı modellerde usb girişi ve şarj olma özelliği mevcuttur. Bluetooth oyuncu kulaklığı, oyun oynanan bilgisayar veya konsoldan belli bir mesafeden oynanmasına izin verir ve bağlantı problemi yaşamaz. Kablosuz oyuncu kulaklığı ses kalitesi olarak yüksek çözünürlük ve algılama sistemi ile kaliteli bir ses yalıtımı sağlar. Oyuncu kulaklığı kablosuz modelleri bağlantı esnasında oyuncuyu en iyi oyun deneyimi yaşaması için destekleyen bir oyuncu ekipmanıdır. En iyi kablosuz oyuncu kulaklığı için profesyonel oyuncuların tercih ettiği Hello ve Powermaster markaları her alanda karşımıza çıkan markalardan olmuştur. Mikrofonlu oyuncu kulaklığı, kulak üstü oyuncu kulaklığı ve kablosuz oyuncu kulaklığı gibi modellerde sıklıkla tercih edilen ve oyuncu kulaklığı tavsiye listelerinde üst sıralarda olan markalardır.
 • Oyuncu Kulaklığı Nasıl Seçilir?

  • Oyuncu kulaklıklarının birden fazla model ve çeşidi arasında en doğru kararı vermek için dikkat edilmesi gereken belli özellikler vardır. Bunlar bağlantı türü, kullanılan malzemeler, konfor deneyimi, surround olarak adlandırılan çevresel ses, gürültü izolasyonu, mikrofon desteği, tasarım ve empedans özellikleridir. Ayrıca oyuncu kulaklıkları tasarım olarak RGB led desteği ile eşsiz bir ışıklı oyuncu kulaklığı modeli de sunmaktadır. Oyun esnasında daha gerçekçi ve adrenali üst seviyede tutan bir özelliktir ve kullanıcılar tarafından tercih edilen bir tasarımdır. İlk olarak tercih edeceğiniz kulaklığın size göre uygun olan bağlantı türü seçenekleri arasında karar vermeli ve kablolu veya kablosuz modelleri arasında karar verilmelidir. Bu tercihte kullanılmak istenilen mesafeye dikkat edilmelidir. Daha sonrasında oyuncu kulaklığınızın hangi malzemeler ile üretildiğine dikkat etmeli sizi ve sağlığını etkileyecek oyun esnasında rahatsız edici malzeme türlerinden üretilmediğine emin olunmalıdır. Konfor deneyimi de çok önemlidir. Boyut ve kulak içi derinin özelliklerine mutlaka bakılmalıdır. Bu özellik için başlık yapısı, kulaklık boyutu ve kulak kapaklarının boyutu gibi ağırlık konularına dikkat edilmelidir.
  • Surround olarak bilinen çevresel ses olarak adlandırılan bu özellikte çok yönlü ses özelliği mevcuttur. Evde kullanılan ses sistemleri gibi bir etki yaratan bu özellik sesin geliş yönüne göre aktaran ve gerçekçi bir ses sistemi imkânı sağlamaktadır. Gürültü izolasyonu özelliği sayesinde de sizin duyduğunuz seslerin dışarı çıkmasını ve dışarıdan gelen seslerin size ulaşmasını engellemektedir. Mikrofon desteği ile de iletişim konusunda yararlanılabilir. Online oynanan oyunlarda kurmanız gereken iletişimleri kaliteli bir mikrofon ile yapmak çok daha verimli bir deneyim sağlamaktadır. Son olarak empedans olarak bilinen ohm uyumu da oldukça önemli bir konudur. Kulaklığınızın ses direncini belirleyen bu özellik ne kadar yükseklikte ases aktarılacağını göstermektedir. Sesleri daha net duyabileceğiniz bir oyuncu kulaklığı seçimi size eşsiz ve gerçekçi bir deneyim sağlamaktadır. Tüm bu özelliklere dikkat edilerek alınan oyuncu kulaklığı kaliteli ve verimli bir oyun imkânı sağlar ve uzun ömürlü kullanımı hedefler.
 • En İyi Oyuncu Kulaklığı Hangisidir?

  • En iyi oyuncu kulaklığı önerisi olarak tek bir marka veya ürün grubu için yönlendirme yapmak doğru bir yol olmayacaktır. Tamamen kullanıcın kendi tercihine bırakılması gerekilen ihtiyacı olan özellikler doğrultusunda karar vermesi uygun olan bir konudur. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen Dark, HP, Hello, Hytech, Logitech, Magicvoice, Philips, Powermaster, Rampage, Snopy ve Boody markalarının kaliteli ve en ucuz oyuncu kulaklığı modelleri için elektromarketim.com ’a gelerek ihtiyacınız olan ürünlere en uygun oyuncu kulaklığı fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Tüm kampanyalar ve kaçırılmayacak fırsatlar için üye olmayı, gelişmelerden haberdar olmak için de bildirimleriniz açmayı unutmayın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.