Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
 • Kablolu Kulaklık Modelleri ve Fiyatları

  • Kablolu kulaklıklar, çevre birimleri içerisinde yer alan kulaklık modelleridir. Kulaklıklar geniş kullanım alanlarına sahip olup elektrik sinyallerini sese dönüştürerek ses çıkışı sağlar. Kullanım alanlarına ve kullanım şekillerine göre pek çok kablolu kulaklık modeli bulunmaktadır. Bunlar içerisinde kablolu kulak üstü kulaklık, kablolu kulak içi kulaklık, kablolu mikrofonlu kulaklık, ense üstü kulaklık, kablolu telefon kulaklığı, bilgisayar kulaklığı ve oyunlarda kullanımı oldukça sık tercih edilen kablolu gamer kulaklık gibi pek çok ürün yer almaktadır. Kablolu kulaklıklar uzun kablolu, kısa kablolu, büyük ve küçük yapıda olmak üzere farklı tasarım ve özelliklerde kullanıcılara sunulmuştur. Kulaklıklar ile kullanıcıya direkt olarak ses iletimi sağlanır ve sesin dış ortama yayılması engellenir. Dış ortamdan gelen gürültüleri de engelleyen kaliteli kablolu kulaklık modelleri ile üstün ses iletimi sağlayabilirsiniz. Kullanım alanlarınıza ve amaçlarına uygun kablolu kulaklık modellerini Elektromarketim.com’da bulabilirsiniz. Ürün özelliklerini karşılaştırarak belirlediğiniz ürünleri en ucuz fiyat listelerimiz ile güvenle satın alabilirsiniz.
 • Kablolu Kulaklık Ne İşe Yarar?

  • Kablolu kulaklıklar, kullanımını pek çok alanda tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Kulaklık modelleri, sesin dış ortama yayılmasını engelleyerek direkt olarak kullanıcıya aktarılmasını sağlar. Bunu yaparken dış ortamdan gelen gürültüyü de azaltmaktadır. Böylece kulaklıklar ile yapacağınız görüşmelerde ya da dinlediğiniz müziklerde sesin kullanıcıya çok daha net ve anlaşılır şekilde iletilmesi sağlanır. İster kişisel kullanımlarınızda ister profesyonel iş hayatınızda kulaklık kullanımını tercih edebilirsiniz. Kablolu kulaklık modelleri telefon, tablet ve bilgisayar gibi daha pek çok elektronik cihaza kabloları aracılığı ile bağlanarak kullanılabilmektedir. Kablolu kulaklıklar ile müzik dinleyebilir, video izleyebilir, oyun oynayabilir ve gelen aramaları cevaplandırabilirsiniz. Kullanım esnasında gerekli ses ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kullanımlarınıza uygun şekilde tercih edeceğiniz kulaklık modelleri ile seslerin temiz ve net bir şekilde aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yüksek kaliteli kablolu kulaklık modellerini inceleyerek sizler için en uygun kulaklığı kolayca belirleyebilir, yüksek performanslı kullanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Kablolu Kulaklık Modelleri Nelerdir?

  • Piyasada kullanım şekilleri ve sahip oldukları özellikler bakımından birçok markaya ait kablolu kulaklık modeli kullanıcıya sunulmuştur. Bunlar içerisinde kullanım şekillerine göre kulak üstü kulaklık, kulak içi kulaklık, ense üstü ve kafa üstü kulaklık modelleri bulunur. Bu kulaklıklar tek taraflı ve çift taraflı olarak kendi içlerinde çeşitlere ayrılır. Bunların yanı sıra mikrofonlu kulaklık, uzun kablolu ve kısa kablolu kulaklıklar, telefon kulaklıkları ve oyun kulaklıkları gibi pek çok kablolu kulaklık modeli yer alır. Kullanım alanlarınızı, ihtiyaç ve beklentilerinizi belirleyerek kablolu kulaklık modelleri arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırarak tercih edeceğiniz kablolu kulaklık modellerini Elektromarketim.com üzerinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçenekleri ile alışverişlerinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.
 • En İyi Kablolu Kulaklık Hangisidir?

  • Kablolu kulaklıklar bilgisayar çevre birimleri içerisinde yer alan ürünlerdir. Geniş kullanım alanlarına sahip olan bu ürünler, pek çok opsiyonda kullanıcıya sunulmuştur. Bu ürünler arasından seçim yaparken ihtiyaçlarınız ve beklentilerinizin yanı sıra kullanım sağlayacağınız alanları da dikkate almanız gerekir. Müzik dinlemek için tercih edeceğiniz kulaklıkların ses kalitesine odaklanmanız, oyunlar için ihtiyaç duyduğunuz kulaklık modellerinde ise uzun süre kullanımlarınızda sizleri yormayacak şekilde ergonomik tasarıma sahip olan ve oyun içerisindeki bas ve tiz sesleri net bir şekilde duyabileceğiniz gamer kulaklık modelleri sizler için en iyi tercih olacaktır. En iyi kulaklık modellerini Jabra markasında bulabilir, ihtiyaçlarınıza en iyi karşılık veren kablolu kulaklık ile yüksek performanslı ve verimli kullanımlar sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com web sitemizi ziyaret ederek yüksek kaliteli Jabra kulaklıklar içerisinden seçimlerinizi yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.