Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
 • Telefon Aksesuarları Nelerdir?

  • Gelişen teknoloji ile farklı modellerde hayatımıza giren telefonlar, modern hayatın en önemli ihtiyaçlarından birisi olmuştur. İletişim ile başlayan bu serüven mobil bankacılığı, eğlenceyi ve daha pek çok opsiyonu da beraberinde getirmiş olup, kullanıcıların her ihtiyacına karşılık vermeye başlamıştır. Geniş bir skalada sorunlarımıza çözüm sunan telefonlarımız için bazı aksesuarlar üretilmiştir. Kullanıcılara büyük avantajlar sağlayan akıllı saatler ve bileklikler, powerbank, cep telefonu kamera lensi, telefon tutucu, kulaklık, kırılmaz ekran koruyucu ve kılıf gibi aksesuarlar hem kullanım konforunu hem de verimini arttırır. Bunların yanı sıra zaruri ihtiyaçlar arasında yer alan şarj cihazları ve şarj kabloları kullanıcıya kesintisiz deneyim yaşama olanağı sağlar.
 • Telefon Ekran Koruyucu Nasıl Takılır?

  • Telefon ekran koruyucular, cihaz ekranlarının darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılığını arttıran sağlayan aksesuarlardır. Her marka ve modele uygun şekilde üretilmiş olan bu ürünlerin etkili olabilmesi için telefon boyutuna ve modeline uygun şekilde seçilmesi gerekir. Hassas yapıdaki akıllı telefon ekranlarının problemsiz bir şekilde uzun süreler boyunca kullanılabilmesi için ekran koruyucu kullanımı oldukça önemlidir. Bu aksesuarlar darbe açısı ve şiddetine bağlı olarak %100 koruma sağlamasa da cihazların kırılmasını ve çizilmesini büyük oranda engelleyerek ekran dokunmatiğine zarar gelmesini önler. Herhangi bir teknik servise gitmenize gerek kalmadan kendiniz takabileceğiniz telefon ekran koruyucu için izlemeniz gereken bazı adımlar bulunur. İlk aşamada telefon ekranını hiçbir toz kalmayacak şekilde temizleyerek işe başlamalısınız. Bu işlemi ekran koruyucuların içerisinden çıkan temizleme bezleri ile yapabileceğiniz gibi, biraz alkol ile nemlendirdiğiniz bez yardımıyla da yapabilirsiniz. Telefon temizleme aşaması oldukça önemlidir çünkü düzgün temizlenmemiş yüzeyde toz parçacıkları kalır ve bu tozlar hava kabarcığı oluşturarak orada kalarak kötü bir görünüme sebep olur. Telefon ekranının temizlenmesinin ardından ekran koruyucunun koruma jelatini çıkarılır ve telefonun üst kısmından başlanarak takılır. Kamera, hoparlör ve sensörün üst kısımda yer almasından dolayı burayı referans alınarak takılan koruyucu telefon ekranına daha iyi bir şekilde oturacaktır. Eğer yanlış bir takma işlemi yapılırsa sökülüp yeniden takılması gerekir. Ancak bu durumda yapışkanlı kısım bozulabilir ya da kaldırırken koruyucu telefon aksesuarı kırılabilir. Bu nedenle dikkatli hareket edilmesi oldukça önemlidir. Ekran koruyucuyu taktıktan sonra ürün içerisinden çıkan aparat yardımıyla içerideki hava kabarcıkları yok edilebilir. Bu aşamada bir kredi kartı veya ona benzer herhangi bir şey kullanarak da kabarcıklar çıkarılabilmektedir.
  • Günümüzde aynı amaca hizmet etse de sahip oldukları özellikler bakımından farklı kullanım alanlarına hitap eden birçok ekran koruyucu modeli bulunur. Bunlardan bazıları ağır işlerde çalışan kullanıcılar için uygunken bazıları ise daha ince olan yapılarıyla gündelik kullanımlar için yeterli dayanıklılığa sahiptir. Ekran filmi, ekran camı, mat ya da yarı yansıtıcı gibi çeşitli özelliklerde kullanıcılara sunulan telefon ekran koruyucu fiyatları, sahip oldukları özellikler dahilinde farklılık gösterir.
 • Telefon Lensi Nasıl Kullanılır?

  • Telefon aksesuarları içerisinde yer alan telefon kamera lensi modelleri, farklı kullanım özelliklerine sahip olan ve telefonunuzun kendi kamerasının çekebileceği görüntülerin çok daha detaylı, geniş açılı ya da yakından çekilmesini destekleyen ürünlerdir. Telefona entegre halde bulunan kamera lenslerinin dışında kullanılabilen bu ürünler sayesinde istenilen görsel elde edilebilir ve profesyonel çekimler yapılabilir. Hayatın her alanında kullanılabilecek cep telefon kamera lensi modelleri ile hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Makro, geniş açı ve balık gözü alternatifleri ile kullanıcılara sunulan bu ürünler ile elde edilen görüntülerle, lens kullanmadan yalnızca cep telefonunuzun kendi kamerası ile çektiğiniz görüntüler arasında büyük bir fark olacaktır.
  • Cep telefonlarının kamerası ile uyumlu şekilde tasarlanan telefon lensleri farklı çekim modlarına göre istenilen ayarın yapılmasını mümkün kılar. Hem fotoğraf hem de video çekimlerinde kullanıma uygun olan bu ürünler klips ve mandallı olabileceği gibi kamera üzerine direkt takılabilen lens modelleri ve manyetik lensler bulunur. Yapacağınız çekimlere ve telefonunuzun özelliklerine uygun alternatifler arasından tercih etmeniz gereken bu ürünlerin kullanımı kolaydır. Mandallı ve klipsli telefon lensleri hareketin fazla olmadığı günlük çekimlerde kullanıma uygundur ancak hareketli aksiyon çekimlerinde düşme tehlikesi bulunduğu için kullanımı önerilmez. Bunun için telefon kamerasına direkt olarak takabileceğiniz lensleri tercih edebilirsiniz. Aldığınız lens modelini özelliğine uygun şekilde telefonunuza takmalı ve çekim işlemine direkt başlamak yerine öncelikle deneme çekimleri yapmalısınız. Bu durum en uygun görüntüyü nasıl elde edebileceğinizi deneyimleyebilmeniz açısından önemlidir. Gerekli ayarların manuel ya da otomatik olarak yapılmasının ardından istediğiniz modda çekim yapabilirsiniz. İster hobi ister iş amaçlı tercih edebileceğiniz telefon lensi modelleri ile bakış açınızı genişleterek çok daha kaliteli video ve fotoğraflar çekebilir, geniş açılı ve parlak detaylara ulaşabilirsiniz.
 • Telefon İpad Tutacağı Nasıl Seçilir?

  • Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni dönemde birçok ihtiyaç için akıllı cihazlardan destek alınmaya başlanmıştır. Bu durum da cihazın konumlandırılması için ek aksesuarlara duyulan gereksinimin artmasına sebep olmuştur. Farklı tasarım ve özelliklerle kullanıcılara sunulan telefon Ipad tutacağı modelleri sayesinde kullanıcı video izlerken, çekim yaparken ya da çalışırken cihazı belirli bir alanda sabit tutarak kullanım konforunu arttırabilir. Telefon tutacağı seçilirken plastik, ahşap ve metal gibi çeşitli malzemelerden üretilmiş olan bu ürünlerin malzeme kalitesi, tasarımı ve estetik duruşu göz önüne alınmalıdır. Kullanım amacı belirlenmeli ve tutacağın cihazı taşıyabilmesi için uygun ağırlıkta olmasına dikkat edilmelidir. Telefon standları genellikle standart ölçülerde üretilmiş olsa da cihazlara göre özel üretilmiş modelleri de bulunur. Bu nedenle cihaz ölçülerini göz önünde bulundurmalı, cihazlarınız ve kullanım amacınıza en uygun ürünleri belirlemelisiniz. En iyi Ipad tutacağı için Powermaster markasını önerebiliriz. Kompakt katlanır özellikte olan Powermaster Metal Ayarlanabilir IPad-IPad2 Tablet PC Standı ile cihazınızı hem dikey hem de yatay konumlandırabilir, sahip olduğu ikincil bacak sayesinde mükemmel yazma açısına sahip olabilirsiniz. 7 inç ve 10 inç tabletleriniz, akıllı telefonlarınız, DPF ve E-okuyucular için kullanabileceğiniz bu ürün ile birçok işlemi kolayca halledebilir, kullanım konforunuzu arttırabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.