Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 126 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Telefon Santrali Çeşitleri


Telefon santrali, çoğunlukla iş yerlerinde kullanılan ve işletmenin telefon iletişimini yöneten bir merkezi sistemdir. Telefon santralleri, gelen ve giden çağrıları yönlendirir ve farklı departmanlar arasında iletişimi sağlar. Santralli telefon sayesinde, kesilme olmadan iletişim gerçekleşir.


Santral telefonu otomatik yönlendirme, sesli mesaj bırakma, konferans çağrıları, çağrı bekletme ve yönlendirme işlemleri yapabilir. Bu sayede, çağrı trafiğini düzenlemek mümkün hale gelir. Telefon santralleri ve santral telefonları, küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar çeşitli alanlarda kullanılabilir. Karmaşık telefon ağlarını yönetmek ve çağrıyı yönlendirmek için telefon santral sistemleri avantajlıdır. Farklı hat sayılarında ve özelliklerde telefon santral çeşitleri bulunur.

     Dahili Hatlı Telefon Santrali


Dahili hatlı telefon santrali, bir işletmenin iç iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan dahili hat sistemidir. Dahili telefon santrali, işletmenin farklı departmanları arasında iletişimi sağlamak için kullanılır. Şirket içi telefon santrali, dahili telefon santralleri arasında yer alır. Bu santraller, dış hatlardan gelen çağrıları da alabilir ve yönlendirebilir. Dahili telefon santrallerine Elektromarketim’in avantajlı fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

     12 Dahili Telefon Santrali


12 dahili telefon santrali, kullanılacak olan yerin iletişim ihtiyaçlarına göre ölçeklendirilmiş bir sistemdir. 12’li telefon santral modelleri, orta ölçekli işletmeler için uygundur. 12 dahili telefon hattı, işletmenin farklı departmanları arasında iletişim yapmasını sağlar. Aynı zamanda, dış hatlardan gelen çağrıları da alabilir. 12 dahili santral kutusu, komut verme gibi farklı özellikler de sağlayabilir. Her bütçeye uygun 12 li santral fiyatı Elektromarketim’de!

     3 Hatlı Telefon Santrali


3 hatlı telefon santrali, küçük ölçekli ofisler için uygun olan sistemdir. Sınırlı sayıda iletişim ihtiyaçlarını karşılar. 3 hatlı telefon santrali, ofislerde çalışanların arasında iletişimi sağlar ve dış müşterilerden gelen çağrıları da yönetme imkanı tanır. 3 hatlı telsiz telefon santrali çeşitleri, uygun fiyatları ile Elektromarketim’de.

Telefon Santrali Özellikleri


     Telefon santral sistemi çeşitleri, farklı birçok özelliğe sahiplerdir. Sahip oldukları özellikleri ile işletmelere ve iş yerlerine birçok avantaj sağlarlar.


     Gelen çağrıları belirlenen numaralara veya departmanlara otomatik olarak yönlendirme özellikleri bulunur.


     Çağrıları bekletme, gerektiğinde başka bir numaraya aktarma, santralden telefon çekme ve konferans çağrısı yapabilme özellikleri mevcuttur.


     Gelen çağrıları cevaplayamadığında sesli mesaj bırakma özelliğine sahiplerdir.


     Çok sayıda gelen çağrıyı sırayla işleme alma özellikleri bulunur.


     Çalışanlara atanmış numaralar ile ilgili kişilere hızlıca yönlendirme özelliği vardır.


     Analog ve dijital telefon santrali özelliklerinde modelleri bulunur. Bazı modeller hibrit telefon santrali şeklinde üretilir. Bu modeller kablosuz telefon santrali olarak, işletme içerisindeki her alanda kullanılabilir.

Telefon Santrali Kullanım Alanları


     Telefon santral çeşitleri, kullanım alanı oldukça geniş olan cihazlardır. Birçok alanda çağrıları karşılamak ve iletişimi sağlamak için tercih edilirler.


     Büyük, orta ve küçük ölçekli işletmelerin iç ve dış iletişimini yönetmek için santral telefon kullanılır.


     Kamu kurumları ve kuruluşlar, iletişimlerini yönetmek için telefon santrali kullanırlar.


     Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezleri, büyük miktarda çağrıyı yönetmek ve müşterilerle iletişim sağlamak için telefon santrali kullanır.


     Site gibi toplu yaşam alanlarındaki güvenlik alanlarında, santral telsiz telefon modelleri kullanılabilir.

Telefon Santrali Kullanım Şekli


Telefon santrali kullanım şekli, işletmenin iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak şekillenebilir. Birçok farklı özellik bulunduran telefon santralleri farklı şekillerde kullanılabilir.


     Dahili Hatlı Kullanım: İşletme içindeki çalışanların birbirleriyle iletişim kurması için kullanılır.


     Dış Hatlı Kullanım: İşletme ve işletme dışı iletişimini sağlamak için dış hatlarla entegre edilir.


     Uzaktan Erişimli Kullanım: Çalışanların uzaktan erişim sağlayarak telefon santraline bağlanabilmelerini sağlar.

Telefon Santrali Avantajları


     Telefon santralleri, işletmelerin iletişimini güçlendiren ve verimliliği artıran araçlardır. Çeşitli avantajlar sunarak işletmelerin iletişim ihtiyaçlarını karşılarlar.


     Çalışanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırır ve hızlandırır.


     Gelen çağrıları düzenler ve yönlendirir, böylece müşteri memnuniyetini artırır.


     Farklı iletişim ihtiyaçlarına ve işletme büyüklüklerine uygun olarak entegre edilebilirler.


     İletişimlerde kesinti yaşanmadan, farklı departmanlara ve birimlere çağrıları yönlendirebilirler.

En İyi Telefon Santrali Markaları


Birbirinden farklı telefon santrali markaları bulunur. Her bir marka, farklı ihtiyaçlara farklı cevaplar verir. Çeşitli hat sayıları ve çeşitli özelliklerde telefon santral kutusu üretirler. Ancak, en iyi telefon santrali markaları arasında Multitek markası öne çıkar. Siz de en iyi telefon santrali markalarının, en kaliteli ürünlerine Elektromarketim’in hızlı teslimat yollarıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Birbirinden ucuz santral telefon fiyatları Elektromarketim’de!

Multitek Telefon Santrali Çeşitleri


Multitek telefon santrali ürünlerinde çeşitli modeller sunan bir markadır. Telefon santrali Multitek marka modeller, farklı işletmelerin iletişim ihtiyaçlarına ve büyüklüklerine uyum sağlayan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Multitek telefon santrali kurulumu, oldukça kolaydır. İşletmeler telefon santrallerini anında kullanmaya başlayabilirler. Elektromarketim’i ziyaret ederek, Multitek santral fiyat listesi aralıklarına göz atabilir ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

En Popüler Telefon Santrali Çeşitleri


Telefon santralinde birçok marka ve model bulunmasına rağmen, bazı telefon santrali çeşitleri oldukça popülerdir. Kolay kurulumları, ek özellikleri ve kaliteli yapıları ile popüler olan bu ürünleri Elektromarketim’de bulabilirsiniz. İletişim ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için Elektromarketim’e göz atmayı unutmayın!

     Multitek STAR2-S-4-8 4 Dış 8 Dahili Hatlı Telefon Santrali


Multitek STAR2-S-4-8, 4 dış ve 8 dahili hat kapasiteli bir telefon santralidir. Star2 modeline, dahili görüntülü telefon, standart telefonlar, faks makineleri, modemler ve kameralar gibi çeşitli cihazları bağlanabilir. Otomatik arama sistemi, çağrı toplama, hafızadan arama ve harici çağrıları tek tuşla cevaplama gibi kullanışlı özelliklere sahiptir.


DISA özelliği ile doğrudan iç hat aramaları yapılabilir. Uzaktan komut verme ve programlama özelliği mevcuttur. Rahatsız edilmeme komutu ve sesli yanıt sistemi, çağrıları verimli şekilde yönetmeyi sağlar. Bilgisayara bağlanarak detaylı görüşme raporları oluşturabilme ve şifreli güvenlik sistemi gibi modern özellikleri de bulunur. Uygun telefon santrali fiyatları ile STAR2 telefon santrallerine sahip olun!

     Multitek STAR1-64-6 64 Dahili 6 Analog Harici Hatlı Telefon Santrali


Multitek STAR1-64-6, 64 dahili ve 6 analog harici hatlı bir telefon santral modelidir. Dahili görüntülü telefon, standart model telefon, faks, modem, kamera gibi çeşitli ürünlere bağlanabilir. Otomatik arama sistemi, çağrı toplama, harici çağrıları tek tuşla cevaplama gibi kullanışlı özelliklere sahiptir.


DISA özelliğiyle doğrudan iç hat arayabilme, uzaktan komut verme ve programlama gibi özellikleri bulunur. Güvenlik, rahatsız edilmeme komutu, sesli yanıt sistemi gibi özellikler ile avantaj sağlar. Elektromarketim üzerinden STAR1 telefon santrallerine ulaşabilirsiniz.

     Multitek MT 26 2 Dış 6 Dahili Telefon Santrali


Multitek MT 26, 2 dış ve 6 dahili hatlı bir telefon santralidir. Dahili görüntülü telefon, faks, modem, kamera gibi ürünleri bağlayabilir. Otomatik arama, çağrı toplama, hafızadan arama gibi pratik özelliklere sahiptir. Harici çağrıları tek tuşla cevaplama ve harici numaraları doğrudan arama imkanı sunar. DISA özelliği doğrudan iç hat aramaları yapmayı sağlar. Enerji kesintilerinde PTT hattına bağlanır. Rahatsız edilmeme komutu ve sesli yanıt sistemi gibi özelliklerle çağrıları yönetir.

     Multitek STAR2S-8D Star2 Santral İçin 8 Dahili Abone


Multitek STAR2S-8D telefon santrali, dahili abonelere kadar olan bağlantıları destekler ve çeşitli ürünleri bağlayabilir. Otomatik arama, çağrı toplama, hafızadan arama gibi özellikler çağrı yönetimini kolaylaştırırken, DISA özelliği doğrudan iç hat aramalarını sağlar. Uzaktan programlama ve PTT hattına bağlanma gibi özellikler kesintisiz iletişim imkanı sunar.

En Uygun Telefon Santrali Fiyatları


Telefon santral fiyatları, sahip olduğu özellikler ve kapasiteye göre değişir. Daha fazla özellik sunan, daha büyük kapasiteli ve genişletilebilir santral fiyatları daha yüksektir. Bunun yanı sıra, yenilikçi özellikler ve iyi performans sunan yeni modeller de yüksek fiyatlı olabilir. Elektromarketim ise en uygun telefon santrali fiyat listesi ile avantajlı alışverişler yapmanızı sağlar. Ucuz telefon santrali fiyatları ile telefon santrallerine sahip olabilir ve işletmenizin iletişim ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Neden Elektromarketim'den Almalıyım?


     Elektromarketim’in telefon ve telsizler içerisinde yer alan, uygun fiyatlı telefon santrallerine kolayca sahip olabilmeniz mümkündür.


     Elektromarketim'de alışverişiniz sırasında size en uygun ödeme yöntemini seçerek kolay ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.


     Elektromarketim'de Elektrotoptan sistemi ile toplu yapacağınız telefon santralleri uygun fiyatlar ile sağlanır. Size özel oluşturulacak santral fiyat listesi ile ekonomik alışverişler yapabilirsiniz.


     Elektromarketim'de, ürünler ve siparişler hakkında her zaman bilgi almak için müşteri hizmetleri ekibimize danışabilirsiniz.


     Elektromarketim’in Bişeysorcaktım sistemine girerek, merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve ürünler hakkındaki detaylı bilgileri uzman yardımıyla öğrenebilirsiniz.

Telefon Santralleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 • Telefon Santrali Nedir?

  • Telefon santrali nedir? Telefon santrali, bir işletmenin telefon iletişimini yöneten sistemdir. Peki, telefon santrali ne işe yarar? Bu sistem, gelen ve giden çağrıları ilgili kişilere yönlendirir. Aynı zamanda, farklı departmanlar arasında iletişimi de sağlar.
 • Telefon Santrali Nasıl Çalışır?

  • Telefon santrali, gelen çağrıları alır ve ardından çağrıları yönlendirir. Çağrılar dahili numaralar, departmanlar veya kişiler arasında yönlendirilir. Gelen çağrılar için sesli mesaj bırakma, çağrı bekletme gibi özellikler bulunur. Gerekli olduğunda dış hatlara bağlanarak dış çağrıların yapılmasını da sağlar.
 • Telefon Santrali Nasıl Kurulur?

  • Telefon santrali kurulumu, profesyonel veya uzman teknik ekipler tarafından gerçekleştirilir. Telefon santrali kurulum şeması üzerinden yapılır ve ilk önce kurulacak yer belirlenir. Santralın güç kaynağı, kurulum yapılmadan önce kontrol edilmeli ve ölçümler yapılmalıdır. Herhangi bir elektrik kesintisine karşı, santrale akü bağlantısı yapılmalıdır. Dahili ve harici hat kablolamaları yapılırken renk kodlaması kullanılmalıdır. Telefon santrali nasıl kurulur konusunda tereddütler var ise uzman desteği alınmalıdır.
 • Telefon Santrali Nasıl Bağlanır?

  • Telefon santrali, işletmenin iç iletişim altyapısına bağlanır. Santral, işletmenin iletişim odasına kurulur. Bağlantı yapmadan önce yer tespit edilmelidir. Santral güneş ışığı olmayan ve rutubet yapmayan yere bağlanmalıdır. Bağlantıların, telefon santrali servisi tarafından yapılması daha sağlıklıdır.
 • Analog Telefon Santrali Nedir?

  • Analog telefon santrali, geleneksel telefon hatları üzerinden ses sinyallerini ileten bir telefon sistemidir. Analog santral, çağrıları analog ses sinyalleri olarak alır ve analog telefona yönlendirir.
 • IP Telefon Santrali Nedir?

  • IP telefon santrali, IP teknolojisi kullanarak ses iletişimini internet üzerinden gerçekleştiren bir telefon sistemidir. IP santral telefon çeşitleri, internet protokolü tabanlı ağlar üzerinden ses verilerini ileterek çağrıları yönlendirir. Elektromarketim’deki en uygun IP telefon santrali fiyatları ile ekonomik alışverişin keyfini çıkarın!
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.