sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.
  • Banyo Süngerlik Modelleri ve Fiyatları

    • Birçok markanın kaliteli süngerlik modelleri bulunmaktadır. Sadece banyo için değil mutfak gibi alanlarda da kullanılabilmektedir. Sünger ve lif gibi duş malzemelerin konması için tasarlanmışladır. Farklı tasarım ve şekilleri ile kullanımları oldukça kolaydır. Genel olarak metal tasarımlara sahiptirler. Üstün kaliteli metal kullanılarak üretilmiş olmaları ile daha dayanıklıdırlar. Aynı zamanda birden fazla katlı olan çeşitleri ile de daha fazla eşya koyma alanı yaratılmaktadır.
  • Banyo Süngerliği Çeşitleri Nelerdir?

    • Ürün çeşitleri arasında birçok farklı model bulunmaktadır. Rozetli, tutamaklı, ikili ve üçlü olmak üzere katlı modellere de sahiptirler. Köşe süngerlik modelleri de bulunmakta olup, monte edilmesi kolaydır. Birçok alanda kullanımları tercih edilmesi ile model olarak çeşitliliğe sahiptirler. İhtiyacınıza göre olanı satın alarak rahatça kullanabilirsiniz. Aynı zamanda renk seçenekleri de bulunmaktadır. Gold, metalik ya da antik bakır renkleri ile kullanımları sağlanmaktadır. Banyo ve duş içerisinde kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Boyutları da uygun standartlara sahiptir. Rahatça kullanımı sağlanabilmesi ile kullanıcıları memnun bırakırlar. Herhangi bir paslanma gibi durum yaşatmadan uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz.
  • Banyo Süngerlik Montajı Nasıl Yapılır?

    • Montaj işlemleri oldukça kolaydır. Genel olarak duvara monte edilerek kullanımları sağlanmaktadır. Kenarlarında bulunan askılar ile duvara sabitleyebilirsiniz. Kısa sürede montaj işlemini bitirerek, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şekil ve modellerine göre birbirlerinden ayrıldıkları için uygun alanı belirlemek gerekmektedir. Alanı belirledikten sonra montaj işlemini yapabilirsiniz. Lüks tasarımları ile otel gibi alanlarda da kullanımları sağlanabilmektedir. Elektromarketim.com üzerinden tüm banyo süngerlik modellerine ve banyo aksesuarlarına bakabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile satın alarak keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Güvenli ödeme seçeneklerimiz ve hızlı teslimat yollarımız ile memnun kalacaksınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.