Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.
 • HFFR Data ve Veri İletişim Kablosu Nedir?

  • Data ve veri iletişim kabloları yüksek hızdaki verilerin iletimini yapan kablolardır. Bu kablolar zayıf akım kabloları içerisinde yer alır. HFFR data ve veri iletişim kabloları ise aynı işlevi gören fakat halojen içermeyen kablolardır. HFFR kabloları ise bu özelliği sayesinde halojen free kablolar içerisinde yer almaktadır. Halojen free kablolar yangın durumunda alevden geç etkilenen ve alevi iletmeyen kablolardır. HFFR veri iletişim kabloları iki yönlü veri aktarımı yapan kablolardır. Aynı zamanda HFFR data kabloları iki veya daha fazla cihazı birbirine bağlayıp aralarında görüntü, ses ve veri aktarımı yapar. Veri iletişim kablosu sadece birbirleriyle uyumlu cihazlar arasında bağlantı sağlamaktadır.
 • HFFR Data ve Veri İletişim Kablosu Çeşitleri Nelerdir?

  • HFFR data ve veri iletişim kabloları ikiye ayrılmaktadır. Bunlar HFFR data kablosu ve HFFR veri iletişim kablosudur.
  • HFFR Data Kablosu Çeşitleri

  • HFFR data aktarım kablosu içerisinde fiber optik kablolar, koaksiyel kablolar ve bükümlü çift kablolar yer almaktadır. Fiber optik kablolar, dataları uzun mesafede ışık sinyali ile hızlı şekilde aktaran kablolardır. Koaksiyel kablolar, ses ve gürültünün yoğun olduğu sistemlerde kesintisiz data aktarımı yapan kablolardır. Bükümlü çift kablolar ise kabloların metal koruyucu ile sarılıp, birbirine bükülerek korunaklı hale geldiği kablolardır. Tüm bu kablolar HFFR data kablosu çeşitleri arasındadır. Bu sayede yangın durumunda alevden geç etkilenirler, alevi iletmezler ve zehirli gaz salınımı yapmazlar.
  • HFFR Veri İletişim Kablosu Çeşitleri

  • HFFR veri iletişim kablosu çeşitleri, yüksek hızlı ağlarda arızasız şekilde veri aktarımı yaparlar. Haberleşmede, bilgi ve internet ağlarında veri aktarma kablosu olarak sıkça tercih edilirler. USB veri aktarma kablosu çeşidi bilgisayar, televizyon ve tablet gibi cihazlarda kullanılmaktadır. Sata veri kablosu çeşidi ise sabit disk gibi sürücülere veri aktarımı ve alımı yapmaktadır. Veri aktarım kablosu çeşitleri HFFR özelliği sayesinde yangından geç etkilenirler ve alevi iletmezler. İnsan sağlığına zararlı olan gaz ve duman yayılımına engel olurlar.
 • En İyi HFFR Data ve Veri İletişim Kablosu Hangisidir?

  • HFFR data ve veri kablosu ürünleri iki veya daha fazla cihazı birbirine bağladıkları için cihazlarla uyumlu olmaları gerekmektedir. En iyi HFFR data ve veri iletişim kablosu kullanım alanına uygun olan kablodur. Birçok markada farklı özelliklerde HFFR data ve veri iletişim kabloları üretilmektedir. Erse markası bu markalar içerisinde yer almaktadır.
  • Erse Data ve Veri İletişim Kabloları

  • Erse, çeşitli modellerde kablo üretimi yapan kablo markasıdır. Kablo çeşitleri arasında zayıf akım kabloları ve halojen free kablolar gibi kablolar bulunmaktadır. Erse markası, halojen free kablolar içerisinde yer alan HFFR data ve veri iletişim kabloları ile alıcılara uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.