Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.
 • Grift ve Glop Çeşitleri ve Fiyatları

  • Grift ve gloplar bahçe aydınlatmada kullanım sağlanan birbirinin tamamlayıcısı niteliğinde olan aksesuarlardır. Birçok marka farklı malzemelerden ve birbirinden farklı küçük büyük birçok ebatta glop ve grift üretilmişlerdir. Sahip oldukları tasarımları, üretildikleri malzemeler ve ebatları bakımından birçok çeşidi vardır. Bu bağlamda kullanıcılar tarafından Şanlı marka grift ve glop çeşitleri öne çıkmaktadır. Yüksek kaliteli ürünleri en ucuz fiyatlar ile Elektromarketim.com üzerinden satın alabilirsiniz.
 • Grift ve Glop Nerelerde Kullanılır?

  • Genel olarak dış mekan kullanımına uygun olarak üretilmiş aydınlatma ürünleridir. Ancak bazı iç mekanlarda da kullanımı tercih edilebilmektedir. Dekoratif görünümleri ve sağlam yapıları sayesinde parklarda, bahçelerde, sokaklarda, site aydınlatmalarında, otellerde, kafelerde, restoranlarda, hastanelerde, okullarda, teras ve balkonlarda olmak üzere birçok genel dış mekan kullanımı mevcuttur. Kaliteli aydınlatmanın yanı sıra, sahip oldukları tasarımlarından dolayı ortama dekoratif görünüm kazandırma amacıyla kullanılır.
 • Grift ve Glop Modelleri Nelerdir?

  • Piyasada kullanımlarına göre çeşitli modellerde griftler ve gloplar üretilmiştir. Akrilik ve polietilen malzemeler gibi çeşitli materyallerden imal edilmiş birçok glop ve grift modeli mevcuttur. Gloplar griftler ile birlikte birçok şekilde kullanılabilir. Bahçe ve sokak aydınlatma olarak genellikle direkli glop modelleri tercih edilir. Aynı zamanda dış mekanda duvara monte edilerek kullanım sağlanabilecek glop aplikler de bulunmaktadır. Tavan aplik modelleri de birçok alanda kullanımı sağlanır. Ayrıca bazalı glop modelleri de en kullanışlı modeller arasında yerini alır. Glopların alt kısımlarına takılan griftler ise kullanılacakları gloplara uygun olacak şekilde 15’lik grift, 20’lik grift, 25’lik grift, 30’luk grift, 40’lık girift gibi birçok ebatta ve modelde üretilmiştir. Kilitlemeli griftler en çok tercih edilen grift modellerindendir. Rahat kullanımının yanı sıra, kullanıldığı ortama dekoratif görünüm kazandırmaları sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilir. Sizler de çeşitli kullanımlara uygun olan birçok glop ve girift modeline Elektromarketim.com ’u tıklayarak ulaşabilir, size en uygun ürünler ile dilediğiniz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Grift ve Glop Özellikleri Nelerdir?

  • Bu ürünler birbirini tamamlayan ve birlikte kullanım sağlanan ürünlerdir. Bahçe aydınlatmada kullanılan bu aksesuarlar bir aydınlatma direğinde, bir yan sap eşliğinde duvara monte edilerek ya da tavana montajı sağlanarak farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Montajı oldukça kolaydır. Grift ölçüsünün glop camı ölçüsü ile uyumlu olması gerekir. Griftler üzerinde bir duy alanı bulunur. Buraya ampul takılarak grift glop ile birleştirilir. Ardından istenilen alana takılarak ortama dekoratif ve şık bir görünüm kazandırılabilir. Bu ürünlerin oldukça kaliteli malzemelerden üretilmiş olmaları ve sağlam bir yapıya sahip olmaları gerekir. Çünkü genel olarak dış mekan kullanımında tercih edildikleri için, korozyona karşı dayanıklı olmaları gerekir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.