Sıralama seçin
En Düşük Fiyat
En Yüksek Fiyat
Rastgele
Puana Göre Sırala
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
 • Pil Çeşitleri ve Fiyatları

  • Elektronik cihazlar için kullanımı sağlanan bir güç kaynağı modelidir. Cihazları çalıştırabilmek için kullanımları sağlanmaktadır. Pil ömrü bitene kadar çalıştırarak kullanım imkanı sağlarlar. Çeşitleri olması ile de farklı alanlarda da kullanımları sağlanabilmektedir. Farklı tipte birçok pil çeşitleri bulunması ile her alanda kullanımları sağlanabilmektedir. Cihaz içerisinde bulunan pil yuvasına uygun model pil alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Kullanışlı ürün seçenekleri ile elektromarketim.com üzerinden tüm pil modellerine ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat listeleri ile satın alarak kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz.
 • Pil Nedir?

  • Kimyasal enerjiyi elektrik enerjisine çevirerek bünyesi içerisinde depolayan cihazlara pil denmektedir. İki farklı gruba sahiptirler. Bunlar ise primer ve sekonder olarak geçmektedir. Primer, tek kullanımlık ya da şarjsız bir şekilde kullanım sunan pil çeşitleridir. Sekonder ise çok kullanımlık veya şarjlı olan modellerdir. Bu iki farklı sistemde tasarlanmış olan ürünleri kolaylıkla elektromarketim.com üzerinden en ucuz fiyatlar ile bulabilirsiniz.
 • Hangi Piller Şarj Edilir?

  • Sekonder sistemde tasarlanan piller şarj edilebilmektedir. Pil satın alırken buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Primer çok kullanımlı bir sistem için tasarlanmıştır. Bu sebeple şarj edilemezler. Günlük yaşantımızda en sık rastladığımız enerji kaynakları olan taşınabilir pil ve bataryalardır. Pil çeşitleri arasında şarjlı pil, kalem pil gibi ürünlerdir. Günlük hayatımızda birçok kez duyduğumuz kalem pil modelleri her alanda karşımıza çıkabilir. Piller doğada kaybolmayan ürünler oldukları için genel olarak çöpe atılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Pil için oluşturulmuş çöp kutularına atarsanız geri dönüşüm konusunda da yardımcı olursunuz. Doğaya zarar vermeden pil geri dönüşümü sağlayabilirsiniz.
 • Piller Nasıl Şarj Edilir?

  • Şarj edilme işlemleri genel olarak farklı cihazlar ile yapılmaktadır. Pil şarj cihazı alarak pilleri kolaylık şarj edebilirsiniz. Piller için oluşturulmuş şarj devresi ile uzun kaliteli kullanım sağlayabilirsiniz. Pil yatağına uygun olan şarj cihazlarından satın almanız gerekmektedir. Tükenme süresi bakımından şarj cihazlarını kullanabilirsiniz.
 • En İyi Pil Hangisidir?

  • Kullanımları bakımından en iyi pil budur demek yanlış olabilir. Onun yerine kullanılan cihazlara göre modellerinde değişiklikler olduğu için marka üzerinden örneklendirme yapabiliriz. Kaliteli pil çeşitlerinden satın almaya dikkat etmek gerekmektedir. Bilinen ve kaliteli markaların pil çeşitlerini tercih ederseniz daha uzun ömürlü bir kullanım sağlayabilirsiniz. Tükenme süresi bakımından en uzun kullanımı sunan pil modelleri ile rahatça cihazlarınızı kullanabilirsiniz. İster şarjlı ister tek kullanımlık olan modellerden satın alarak kullanımlarını sağlayabilirsiniz. Elektromarketim.com üzerinden en ucuz pil fiyatları ile satın alabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleri ve hızlı teslimat yollarımız ile sahip olabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.